Aktualności

Drodzy Czubatkowicze!

Po niespełna dwóch latach ponownie witam Was pełniąc funkcję prezesa Czubatki. Tak zadecydował Walny Zjazd jaki odbył się 10 czerwca br. Czas pokaże czy była to słuszna decyzja. Mam nadzieję że uda mi się nie zawieść zaufania tych, którzy poparli moją kandydaturę, a wobec pozostałych mam trudny obowiązek udowodnienia że wybór ten nie był błędem.
Podczas mojej przerwy w pracach Zarządu sporo zmieniło się w Stowarzyszeniu. Wielu dawnych Czubatkowiczów odeszło, przybyła spora grupa nowych. Mam nadzieję że wkrótce nadarzą się okazje na wystawach czy pokazach abyśmy mogli poznać się osobiście. W tym czasie wiele spraw mogło umknąć mojej uwadze, dlatego od nowa muszę to wszystko sobie „poukładać”
Zawsze powtarzałam i do znudzenia powtarzać będę, że każdy – czy to wielki hodowca czy ten skromny właściciel kilku kurek pielęgnowanych w przydomowym ogródku, może w miarę swoich możliwości, chęci i zaangażowania, zrobić dużo dobrego dla naszej organizacji. Zachęcam więc wszystkich do brania czynnego udziału w życiu Stowarzyszenia. W najbliższym czasie odbędzie się zebranie Zarządu Czubatki, dlatego proszę wszystkich którzy mają jakieś uwagi, propozycje czy ciekawe pomysły, a może zażalenia, dotyczące działalności Stowarzyszenia, o przekazanie ich w terminie do 4 sierpnia na adres  ub telefonicznie – 660 318 289.
Tak jak w poprzednich latach liczę na Waszą pomoc, wyrozumiałość i dobrą współpracę.

Serdecznie pozdrawiam

Wanda Rakoczy