50 ze 199 kur pokazanych na Krajowej Wystawie Młodych Gołębi Rasowych, Drobiu Rasowego i Królików należała do hodowców z "Czubatki". 
W dniach 17 i 18 listopada, w Ciechocinku odbyła się wspaniała wystawa! Jesteśmy dla Was na prawie wszystkich wystawach w Polsce, pokazujemy nasze kury... i to z niemałym sukcesem! Nasza koleżanka Marta Gałgańska zdobyła nie lada tytuł "ll V-CE Mistrza Polski" !!! Jesteśmy dumni z osiągnięć Marty, ona sama mówi, że ogromnie się cieszy z tytułu, którego zupełnie się nie spodziewała". Nagrodę zdobyła za pokazanie wyhodowanych przez siebie kur rasy brahma barwy lemon pyle i lawendowym. 
W rasie brahm zwyciężyła Daria Szczęsna, której gronostajowa brahma zdobyła aż 96 punktów, tym samym wyprzedzając Angelikę Miraszewską. Daria zdobyła tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Polski !
Dziewczyny gratulujemy !
Swoje słynne "dworki" czyli czubatki dworskie zaprezentował również nasz znakomity członek Stanisław Roszkowski otrzymując tytuł NR czyli Najlepszy w Rasach Ginących (tytuł ten otrzyma zwierzę z polskich rasach ginących lub w rasach rzadko wstępujących na wystawach, które otrzyma minimum 95 pkt.- przyp.red).
Z tytułem "Wyróżnienie" z wystawy powrócił również nasz kolega Damian Kurzyński, który zaprezentował czubatkę polską brodatą miniaturową.
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy !

 

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy !