Aktualności

Drodzy Czubatkowicze

Mamy ostateczne dane ze sprzedaży biletów. Na naszą wystawę zostało sprzedanych 4846 biletów.

Biorąc pod uwagę, że dzieci i młodzież do lat 14 wchodziły za darmo można szacować łączną ilość zwiedzających na 7000 - 8000 osób.

Jeszcze raz dziękuję Wam za ogromne zaangażowanie w organizację Wystawy Najpiękniejsze Kury Świata 2017.

 

Mariusz Milewski

Koordynator wystawy

Wystawa Najpiękniejsze Kury Świata 2017 dobiegła końca. Serdecznie dziękujemy wszystkim wystawcom i zwiedzającym. Dziękujemy wszystkim, którzy brali czynny udział w organizacji wystawy, naszym spnsorom i partnerom.  Cieszymy się, że zdecydowana większość z Was wyszła z naszej wystawy zadowolona. Za rok zapraszamy ponownie! Wkrótce na naszej stronie pojawi się reportaż z wystawy. 

 

Drodzy Wystawcy!
Oceny Waszych okazów już są dostępne po zalogowaniu się do naszej aplikacji online. Jest to pierwszy system w Polsce do obsługi wystaw drobiu działający w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami! Aplikacja jest dostępna pod adresem http://wystawa.czubatka-polska.pl/. Wyników należy szukać w zakładce "Dokumeny" - Katalog.

Pozdrawiam

Mariusz Milewski

Wystawa prawie przygotowana, jutro przyjeżdżają zwierzęta. Część już jest. Przyjechały również nagrody od sponsorów. Serdecznie zapraszamy!
Bilet występu na Wystawa Najpiękniejsze Kury Świata i do Ogród Botaniczny PAN w Powsinie kosztuje 22 za osobę dorosłą. Młodzież ucząca się i emeryci płacą 20 zł Osoby do lat 14 kupują bilet wyłącznie do Ogrodu botanicznego, wstęp na wystawę mają bezpłatny (konieczna aktualna legitymacja szkolna).

Drodzy Wystawcy!
Przypominam, że na Wystawę "Najpiękniejsze Kury Świata" 2017 przyjmowanie i osadzanie drobiu jest możliwe - 4 maja 2017 r. (czwartek) od godz. 18:00 do godz. 20:00 oraz 5 maja 2017 r. (piątek) od godz. 8:00 do godz. 10:00. Bardzo prosimy o dostarczenie ptaków w dobrej kondycji.

Rozpoczynamy cykl trzech konkursów organizowanych w ramach promocji wystawy "Najpiękniejsze Kury Świata" 2017. Spośród osób, które udzielą poprawnych odpowiedzi, wylosujemy dziesięć, które otrzymają dwuosobowe zaproszenie na wystawę. Konkurs zamykamy 17.04.2017 o godz. 22:00.  Łącznie w trzech konkursach rozdamy 30 dwuosobowych zaproszeń! Wszyscy uważnie czytający nasze posty z pewnością nie będą mieli problemów z odpowiedzią.

 

 <a href="http://pl.freepik.com/darmowe-zdjecie/niebieski-powierzchni-drewnianych-z-pisanki-ramie_1054698.htm">Zaprojektowane przez Freepik</a>

 

We wtorek, 11 kwietnia 2017 roku, odwiedziła nas w Sulejówku TVP3 Warszawa realizująca program „Mój pies i inne zwierzaki”.

Tematem przewodnim reportażu była polska kura wielkanocna.

Autorka Martyna Rux oraz prowadzący Grzegorz Szponder dopytywali się o genezę powstania polskiej kury wielkanocnej, fenomen zielonego jajka, jak również o charakter ptaka.

Zaciekawieni byli procesem rejestracji nowej rasy.

Nie omieszkałem oczywiście zaprosić widzów na naszą wystawę „Najpiękniejsze Kury Świata ” .

Ekipa telewizyjna również zapowiedziała swoją obecność.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia programu!

Mariusz Milewski

 

Drodzy Czubatkowicze!
 
Z przyjemnością donoszę, że uruchomiliśmy aplikację do zgłaszania drobiu na wystawę "Najpiękniejsze Kury Świata 2017", która odbędzie się 6-7 maja 2017.
Zgłoszenie drobiu na wystawę można wykonać pod adresem, lub przez "PANEL WYSTAWCY" na naszej stronie. Osoby nie korzystające z internetu proszone są o zgłaszanie drobiu na wystawę telefonicznie - 510876274 ( Mirosław Mazur), 509866861 ( Mariusz Milewski).
1. Przeczytajcie uważnie regulamin wystawy
3. Zgłosić się na wystawę
4. Zgłosić drób na wystawę
5. Jeśli zgłaszamy drób w ramach klubu, proszę wybrać odpowiednią opcję.
6. Proszę podjąć decyzję czy chcecie sprzedawać Wasze nadwyżki hodowlane. Zmiana decyzji nie będzie możliwa. Są dwie opcje: sprzedaż eksponatów lub wynajem "oczka" ( regulamin).
7. Osoby, które dotychczas nie zapisały się na wieczorek hodowcy lub noclegi, mogą wysłać zamówienie przez formularz .
 
 
Wszystkich serdecznie zapraszam do udziału w naszej wystawie!
 
koordynator wystawy
 
Mariusz Milewski
509866861

Drodzy Czubatkowicze !

Zostało opublikowane rozporządzenie odwołujące zakaz organizowania wystaw. Więc nie potrzebujemy już zgody Weterynarza powiatowego. Osobne pismo o nadzór weterynaryjny zapobiegliwie wysłaliśmy wczoraj. Wystawa Najpiękniejsze Kury Świata 2017 nie jest zagrożona.
Pojawił się projekt nowego rozporządzenia w sprawie ptasiej grypy, z którego wynika, że zostaje uchylony zakaz organizowania wystaw.

Więc nie powinno być problemu z organizacją Powsina 2017 .

Zapisujcie Wasze kury do fryzjera i kosmetyczki i przyjeżdżajcie na wystawę !!!

Drodzy Czubatkowicze !

Zbieramy zamówienia na obrączki rodowe. Zamówienie przekazujemy do PZHGiDI dnia 07.04.2017.

Proszę zamawiać obrączki wyłącznie przez formularz

Pozdrawiam

Mirosław Mazur

 

Drodzy Czubatkowicze!

Pojawił się projekt nowego rozporządzenia w sprawie ptasiej grypy, z którego wynika, że zostaje uchylony zakaz organizowania wystaw. Więc nie powinno być problemu z organizacją Powsina 2017 .
 
Zapisujcie Wasze kury do fryzjera i kosmetyczki i przyjeżdżajcie na wystawę !!!
 
 
Mariusz Milewski